bill gates odpowiedzialny za pandemie 🤦‍♂️

To ile ludzi wierzy, w te bzdury, że Bill Gates jest odpowiedzialny za pandemie jest przerażająca. Ruch antyszczepionkowy, foliarze i inni zaczynaja szerzyć swoje herezje, piszą o czipowaniu, o zarobkach fundacji Billa Gatesa i innych rzeczach.

Bill Gates i jego aktualne zarobki

Jednak zwróćmy najpierw uwage na to, że Bill Gates ma więcej kasy niż każdy człowiek jest w stanie sobie wyobrazić, a to tylko z akcji Microsoftu.

Chcecie perspektywe?

Bill Gates zarabia w KAŻDEJ SEKUNDZIE SWOJEGO ŻYCIA 600zł, co daje około 36 tysięcy PLN na MINUTĘ.

Ludzie mu zarzucają, że chce się dorobić więcej kasy na szczepionkach. Serio? To jest jeden z najbogatszych ludzi na świecie, nie ma co robić z pieniędzmi, wydaje MILIARDY na pomoc krajom trzeciego świata, ale co tam, zrobimy pandemie i zarobimy na szczepionkach.

fundacja Billa

Bill Gates ma swoją fundację i odkąd porzucił pracę w Microsofcie zajął się po prostu pomocą światu. Globalne ocieplenie, walki z chorobami. Jednym z jego inicjatyw jest przeprowadzenie symulacji, jak świat się zachowa jak wybuchnie pandemia.

Ludzie są po prostu zbyt głupi, żeby pojąć, że aktualna sztuczna inteligencja, jak dostanie odpowiednie dane jest w stanie zrobić masę rzeczy. To co potrafi wasz telefon, każde zapytanie, wyszkuwanie wam reklam, to nie jest nawet 1% tego co potrafią robić ich algorytmy.

Jeźdzące samochody? Meh, nudy, nic trudnego.

technologia sieje postrach

Każdy myślący człowiek wie, że szczepionki są potrzebne, istnieją setki chorób, które nie są jeszcze odkryte a czają się gdzieś w zwierzętach - tak jak aktualna choroba, co spowodowała pandemie.

Ludzie mówią, że Bill Gates specjalnie wymyślił i stworzył aktualna chorobę, aby móc szczepić ludzi, a… uwaga… w szczepionce mieć mikroczipy, dzięki którym ludzie byliby śledzeni… 😅

Może sobie nie zdajecie sprawy, ale są fora, czy to rosyjkie, czy to chińskie, a nawet USA ma swoje, gdzie ludzie sobie siedzą i wymyślaja teorie spiskowe - zawsze jedna na 500 pomysłów za X-lat się sprawdzi.

Jest to zwykły rachunek prawdopodobieństwa. Setki osób siedzą i wymyślają co się stanie w przyszłości i jeden głupi pomysł, który pójdzie w świat akurat się zdarzy i nagle wielkie ‘boom’.

Media mają to do siebie, że podłapują clickbaitowe rzeczy, aby powodować tzw. ‘traffic’ (ruch na stronie) na swoich stronach. Ludzie uwielbiają teorie spiskowe, a takie informacje to tylko potwierdzają.

zawsze sprawdzaj źródło

Te wszystkie informacje to też ostre przekręcanie słów.

Bill Gates 18 Marca powiedział, że w przyszłości będą jakieś elektroniczne certyfikaty, którę będą mówić czy dana osoba była juz testowana i jaki był wynik albo kto już był szczepiony.

Co zrobiły media i te grupy spiskowców? Zaczęły szerzyć informacje, że Bill Gates powiedział Będziemy mieli implanty w postaci mikroczipoów u każdego człowieka, żeby walczyć z chorobami takimi jak COVID-19

Co z tego, że w tekscie który został opublikowany jest informacja prawdziwa, ale nagłówek poszedł w świat i powstało na samym nagłówki setki innych meteriałów, kótre całkowicie pomijają cytat Billa Gatesa.

Czemu nikt nie mówi, że Południowa Korea właśnie taki system wprowadziła już dawno, co Bill Gates zaproponowal USA - mają oni strone internetową i dzięki informacjom tam są w stanie wysłać smsem czy innym środkiem informacje, że w ich rejonie śą pozytywne testy na COVID-19 i trzeba dodatkowo uważać.

Wracając jednak do Eventu201, bo o to się teraz rozchodzi cała sytuacja. Osoby, które nie wiedzą, w Październiku o ile dobrze pamiętam, została przeprowadzona pewną konferencja i tam jest taki ćwiczenie zwane Event 201, wszyscy mówią, że przeprwoadził to Bill Gates, jednak jego organizacja brała tylk ow tym udział, bo pomagają na całym świecie.

symulacja -> event 201

Event 201 jest symulacją, która pokazuje co się może stać na świecie jak pandemia wymknie się spod kontrolii i jak na tym ucierpią ludzie. Są setki badań publicznie dostępne, z zeszłego roku, czy sprzed wielu innych lat, które mówią o róznych Coronavirusach, które zostały wykryte u zwierząt i to była tylko kwestia czasu, kiedy to wyjdzie do ludzi…

Więc taka symulacja była robiona, żeby W RAZIE CZEGO móc lepiej zapobiegać takiej sytuacji. A to, że to się akurat przytrafiło 1-2 miesiące po evencie… czysty przypadek, bo jakby się to stało dopiero za rok i tak i tak byłoby mówione to samo.

Nagłówki mówią, że na Evencie 201 była mowa o właśnie COVID-19 - gówno prawda, event jest dostępny, każdy myślący wejdzie i obejrzy. COVID-19 został dodany do wszystkich filmików na YT, zeby powiększyć oglądałność.

fikcyjna pandemia na potrzeby symulacji

Na evencie stworzono fikcyjną pandemie coronavirusa, nigdzie na evencie nie mówiły, że jest to predykcja, to była czysta symulacja, aby zainteresować cały świat i organiazcje zdrowia, co się może stać i żeby były one gotowe w razie czego.

Na evencie 201 mówiono, że umrze około 65mln ludzi, jednak ich dane wejściowe były bardzo ‘groźne’ o ile to można tak nazwać. Śmiertelność wirusa i rozprzestrzenianie były też dużo szybsze niż aktualna pandemia, jednak niektóre dane są podobne.

Ludzie, którzy sa na takich eventach zajmują się zawodowo tym, żeby przedstawiać takim organizacjom jak WHO, różne możliwe scenariusze co się może stać, a potem WHO czy inne organizacje mogą same juz z tego wyciągać wnioski i myśleć jak można w razie czego to zatrzymać.

Z coronavirusem jest tak, że to jest rodzina wirusów i może być ich kilka, a onich wiadomo już od dawna. Jest nawet badanie sprzed roku czy 2 lat, gdize naukwocy ostrzegają przed COVID-19, które zostało odkryte w Chinach - ale wtedy wszyscy olali.

niestety, ludzie nie grzeszą inteligencją

Naprawdę mnie zadziwia jak ludzie są głupi i w jakie rzeczy wierzą. Już nawet nie wspomne, że dokładnie te same osoby wierzą, że sieć 5G roznosi wirusa, czy to właśnie przez nią jest pandemia.. albo jeszcze lepiej. Świat użył coronawirusa, żeby wprowadzić po cichu anteny 5G :x

Niestety żyjemy w świecie, gdzie dezinformacja sie rozprzestrzenia szybciej, niż ktokolwiek jest w stanie to kontrolować. Ludzie będą przekręcać słowa i fakty, tak żeby wyjśc na swoje. 90% ludzi, które piszą o Evencie 201 czy Billu Gatesie nawet sama nie obejrzała tego wszystkiego. Na Youtube są tylko wyrwane z kontekstu urywki, tak aby podpasować wszystko do teorii spiskowej.

Nie bójcie się używać mózgu, to naprawdę nie boli. Jeżeli ktoś naprawdę wierzy, że Bill Gates jest za to opowiedzialny w jakikolwiek sposób, to naprawdę nie ma pojęcia czym on się zajmuje i jaki ma cel i ile zrobił dla świata.

technologia przerasta ludzi

Do tego, większośc ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo mamy rozwiniętą technologie i dzięki temu jak bardzo skomplikowane symulacje możemy przeprowadzić mając odpowiednie dane.

Ludzie niestety są zbyt głupi i zbyt wąsko patrzą, zatrzymali się z wiedzą 20 lat temu i nie potrafią nawet pojąć jak skomplikowane są programy dla dronów czy samochodów, które same latają - a wymagane jest od nich myślenie, że takie symulacje, które są robione praktycznie cały czas, przez dziesiątki organizacji są czymś normalnym.

Gdyby takei symulacje nie były robione, to pierwsza lepsza pandemia wykosiłaby dużo więcej ludzi niż zakłada to najgorszy scenariusz z Eventu 201, a dzięki temu, że mamy takie symulacje, możemy sie przygotować na ‘najgorsze’.

Problemem jest to, że Państwa nie chcą wydawac pieniędzy na coś co może przyjść, a może nie przyjść, wolą pchać pieniądze gdzie indziej, a potem szukać winnych w innych miejsach niż patrzeć na siebie.